Puzzle to the Center of the Earth

Android için Bulmaca Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Cihaza gore degisir
  • Version Cihaza gore degisir
  • Dil TR / EN
  • Firma Foursaken Media
Bulmaca ve platform oyun dinamiklerinin bir araya getirildiği Puzzle to the Center of Earth, adeta bağımlısı olacağınız ücretsiz bir mobil bulmaca oyunudur.

Bulmaca ve platform oyun dinamiklerinin bir araya getirildiği Puzzle to the Center of the Earth, adeta bağımlısı olacağınız ücretsiz bir mobil bulmaca oyunudur.

Sahip olduğu cihazla oyun ekranında bulunan ve aynı renkte olan blokları saniyeler içerisinde silebilen bir karakteri yöneteceğiniz oyunda amacınız; mümkün olabildiğince bu blokları silerek yer çekirdeğine yaklaşmak olacak.

Sürekli yeni ekipmanlar almanız ve yeni stratejiler geliştirmeniz gereken oyunda uygulama içi satın alma yer alıyor. Yeri kazarak ilerleyeceğiniz oyunda güvenli bir rota seçmeniz oyundaki başarınızı olumlu bir şekilde etkiliyor. Benzer renkteki bloklar ile kendinize pratik yollar açmanız şart.

80'den fazla bölümün bulunduğu ve ilerledikçe zorluk seviyesinin arttığı oyunda, karşınıza çıkan hazine kutularını toplamanız ve bunları kullanarak yeni teçhizatlar almanız gerekiyor.

Tek elle kolaylıkla oynayabileceğiniz oyunda pratik olmanız da da fayda var. Son derece eğlenceli bir platform bulmaca deneyimi vaad eden oyunu mutlaka denemelisiniz.

Daha Fazla Göster
Puzzle to the Center of the Earth indir
DİĞER SÜRÜMLER